..::Eloth Fans::..

Wszystko o Eloth OTS

Ogłoszenie

Reklama! Prosimy wszystkich chetnych uzytkownikow, o reklamowanie naszego forum :) Poprzez np. Umieszczanie linku w sygnaturze. Z gory dziekujemy, ElothFans Team

#1 2008-02-16 21:00:17

Naiczer

Moderator

1767038
Skąd: Gißycko
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 16
Punktów :   
Nick Postaci: aktualnie: Naiczer

Instrument

Skoro rozmowy o wszystkim to rozmowy o wszystkim xD Mam takie pytanko: gra ktoś może z was na jakimś instrumencie ? Ja osobiście gram na akustyku na razie, ale zbieram na elektryka jakiegoś Aktualnie moje wiosło jest polskiej firmy Defil. Trochę podobne to tego: http://www.allegro.pl/item314216367_gitara_defil.html. Co tu dużo powiedzieć, gram już rok, mam garażową kapelę, jak uda nam się zebrać sprzęt i coś nagrać to oczywiście zaprezentuję wam . Mam nadzieję, że temat się jakoś rozkręci i wywiąże się ciekawa dyskusja. Pozdrawiam Naiczer


Pamiętajcie Loosik też człowiek i ma swoje życie, nie musi ciągle siedzieć nad OTS'em żebyśmy mogli grać, to tylko jego chęć.

Offline

 

#2 2008-02-16 21:51:05

Masaker

Nightmare Admin

9785756
Skąd: Sztokholm/Chodziez
Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 17
Punktów :   
Nick Postaci: Masaker

Re: Instrument

Ja zbieram na Akustyczna xD Bo zawsze chcialem se usiasc z przyjaciolmi(ciolkami) przy ognisku i przygrac nothing else matter, under the bridge czy tez brothers in arms Tak apropo Elektryczne widzialem w muzycznym w sztokholmie po ~500zl na polskie... Ze wszystkimi duperelami... Ale to bylo podczas 50% promocji...


Jestem twym snem, koszmarem, marzeniem i panem...
Niewazne co mowia inni, wazne co mowie Ja...
Gdy Ci sie przysnie, Ty sie nie obudzisz...

Offline

 

#3 2008-02-16 22:29:06

Naiczer

Moderator

1767038
Skąd: Gißycko
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 16
Punktów :   
Nick Postaci: aktualnie: Naiczer

Re: Instrument

Hehe, widzę bratnią duszę ;P ja Nothing Else Matter umiem kawałek ten łatwiejszy (czyt. intro). Ja elektryka używanego mam zagwarantowanego już tylko czekam aż dziadek(xD) dostanie jakąś tam premie, czy kij wie co i on mi funduje czyli jakieś od tygodnia do roku jednym słowem duuuużo czasu jeszcze ;/ a co do tego ogniska to sam spróbuję w wakacje coś takiego zorganizować niedaleko mam las bo to jest około 1-2km od mojego domu a co do akustyków polecam Corty. Niezłe gitary robią, mój kumpel ma Corta akustyka i fajnie brzmi moja jest już dosyć stara bo jej wiek to co najmniej 8 lat xD bo tyle pamiętam, że mój brat cioteczny miał, a wcześniej jeszcze w kościele babtystów grała


Pamiętajcie Loosik też człowiek i ma swoje życie, nie musi ciągle siedzieć nad OTS'em żebyśmy mogli grać, to tylko jego chęć.

Offline

 

#4 2008-02-25 17:52:37

David

Eloth-Friend

6293543
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 16
Punktów :   
Nick Postaci: Verix
WWW

Re: Instrument

Kiedyś myślałem o muzyce ale dyszlem do wniosku, że to nie dla mnie i tak oto skończyła sie moja kariera muzyka =] chciałem grac na gitarze akustycznej

Ostatnio edytowany przez David (2008-02-25 17:53:09)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elothfans.pun.pl