..::Eloth Fans::..

Wszystko o Eloth OTS

Ogłoszenie

Reklama! Prosimy wszystkich chetnych uzytkownikow, o reklamowanie naszego forum :) Poprzez np. Umieszczanie linku w sygnaturze. Z gory dziekujemy, ElothFans Team

#1 2008-02-15 13:30:16

Naiczer

Moderator

1767038
Skąd: Gißycko
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 16
Punktów :   
Nick Postaci: aktualnie: Naiczer

PA-Power Abusing

No więc chciałem zacząć dyskusje na ten temat. Co waszym zdaniem powinno podlegać pod w/w czynność(?). Moim zdaniem jednym z najczęstszych przejawów PA jest tzw. random pk hlvli(higher lvl), bo czyż zabijanie 2x mniejszego lvla nie jest nadużywaniem władzy(?), siły. Reszta sytuacji(np. wpada wyższy lvl na respa i każe "wypierdalać" bo on teraz expi tutaj) sprowadza się do zabijania więc dlaczego najprostsza tego forma nie jest uznawana za PA. No cóż to tylko moje zdanie, może wy również się wypowiecie na ten temat. Pozdrawiam Naiczer.


Pamiętajcie Loosik też człowiek i ma swoje życie, nie musi ciągle siedzieć nad OTS'em żebyśmy mogli grać, to tylko jego chęć.

Offline

 

#2 2008-02-15 14:02:10

Masaker

Nightmare Admin

9785756
Skąd: Sztokholm/Chodziez
Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 17
Punktów :   
Nick Postaci: Masaker

Re: PA-Power Abusing

Jestem absolutnie ZA! Gdyz wszyscy powinni miec takie samo prawo do expienia na jakims spawnie... Gdy ktos chce wejsc np. na spawn hydr, a spawn jest zajety juz przez kogos. To w takim przypadku, osoba chetna przejac spawn powinna sie co najwyzej zapytac "How Long?", po otrzymaniu odpowiedzi, ustawic sie w bezpiepcznym miejscu i czekac, badz znalezc nowe miejsce... PA mowimy NIE! PK jak najbardziej ale do wojen miedzy gildiami


Jestem twym snem, koszmarem, marzeniem i panem...
Niewazne co mowia inni, wazne co mowie Ja...
Gdy Ci sie przysnie, Ty sie nie obudzisz...

Offline

 

#3 2008-02-25 17:50:49

David

Eloth-Friend

6293543
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 16
Punktów :   
Nick Postaci: Verix
WWW

Re: PA-Power Abusing

Dokładnie Zgadzam Sie Z Wami W 100%
Pk powinno być tylko do wojny a jeśli ktoś obrazi druga osobę to ta mu powinna "wypowiedzieć wojnę" i nikt by nie miał wtedy nic przeciwko nawet jeśli jedna osoba miała by 2, 3, 4 razy większy level to ma powód aby zabić ale bezpodstawnym zabijaniom podczas expienia jak tu już ktoś wyżej powiedział mówimy

                                                                      NIE!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elothfans.pun.pl palety Chodzież wodomierze wrocław podróże